*** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! ***

WGS  

   

Dla obsługi  

   

Licznik odwiedzin  

4523136
Dziś
Wczoraj
Tydzień
Miesiąc
W sumie
154
980
5060
22995
4523136

Twój adres IP to: 3.236.241.39
Pt 2023-03-24 04:14:24
   
godlo_polski1.png
   

Konkurs na plakat

Szczegóły

 Regulamin konkursu na: „PLAKAT PROMUJĄCY NASZĄ KLASĘ”

Podmioty, które są związane z powyższym konkursem:

 1. Organizator konkursu: Nauczyciele Zespołu ds. Promocji w Zespole Szkół Nr 2 im. Emilii Plater w Piasecznie
 2. Fundator nagrody głównej: Firma spedycyjno-logistyczna Air Sea Shipping
  1.   Jury: Pracownicy Zespołu Szkół Nr 2 im. Emilii Plater w Piasecznie
  2. Uczestnicy: Każda chętna klasa ucząca się w  Zespole Szkół Nr 2 im. Emilii Plater
             w  Piasecznie
  3. Przedmiot konkursu: plakat promujący daną klasę
  4. Format min. A1 ‒ 594 x 841 mm, materiał oraz technika wykonania plakatów są dowolne. Prace będą przyjmowane tylko w formie papierowej.
  5. Każda z klas może przekazać jedną pracę.
  6. Praca powinna zawierać nazwę klasy, np. : klasa kształcąca w zawodach: technik organizacji turystyki/ technik hotelarstwa; klasa biologiczno-chemiczna.
  7. Ostateczny termin i miejsce składania prac: 20.03.2023 r. (poniedziałek do godziny 15.00). Prace należy składać do sekretariatu szkolnego ds. uczniów.  Złożenie prac jest równoznaczne z przekazaniem praw autorskich.
  • Uczniowie biorący udział w konkursie wyrażają zgodę na przetwarzanie przez organizatora konkursu swoich danych osobowych (Ustawa o ochronie danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku, Dz. U. Nr 133, poz. 833, z późn. zm.).
  • Złożone prace do konkursu nie będą zwracane autorom, przechodzą na własność Zespołu ds. Promocji Szkoły
  • Nagroda główna (dla całej klasy): jednodniowa wycieczka autokarem (prawdopodobnie do Warszawy w dniu 05.04. 2023 r.)
  • Nagroda dla klasy wyróżnionej - upominek w formie słodkości.
  • Celem konkursu jest promocja ZS Nr 2, rozwijanie talentów plastycznych, kompetencji społecznych, doskonalenie współpracy w grupie oraz czerpanie radości z własnej pracy twórczej.
  • Ocena prac nastąpi do dnia 27.03.2023 r.
  • O wyłonieniu laureatów konkursu decyduje Jury – Pracownicy ZS Nr 2
  • Jury weźmie pod uwagę min:
   · umiejętność doboru tematu pracy,
   · jakość wykonania,
   · oryginalność.
  • Decyzje Jury są ostateczne.
  • Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w dniu 30.03.2023 r. na stronie internetowej szkoły, na facebook szkolnym oraz na monitorach szkolnych.
   
© Zespół Szkół Nr 2 im. Emilii Plater, Robert Smoliński