*** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! ***

WGS  

   

Dla obsługi  

   

Licznik odwiedzin  

4523111
Dziś
Wczoraj
Tydzień
Miesiąc
W sumie
129
980
5035
22970
4523111

Twój adres IP to: 3.236.241.39
Pt 2023-03-24 04:00:55
   
godlo_polski1.png
   

Walentynkowy Konkurs Recytatorski "To właśnie miłość"

Szczegóły

 

Z okazji Walentynek 2023 w bibliotece szkolnej odbył się konkurs recytatorski „To właśnie miłość”.
Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem.

Wzięło w nim udział 20 uczestników, zarówno z liceum, jak i technikum. Jury w składzie Pani Dyrektor Małgorzata Mardas oraz panie: Agnieszka Kłobuchowska i Agata Mikowska wyłoniło następujących laureatów:

I miejsce - Alicja Stawiarska-Wyszomierska
II miejsce - Katarzyna Stawiarska-Wyszomierska
III miejsce - Anna Chałupka
Ponadto wyróżniono: Franciszka Borutę, Igę Dajewską i Maję Zielińską.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy.

   
© Zespół Szkół Nr 2 im. Emilii Plater, Robert Smoliński