2096

Twój adres IP to: 54.162.184.214
Pn 2018-05-21 07:26:56

Czas nie będzie na nas czekał…

„Czas nie będzie na nas czekał” – to kolejny montaż słowno-muzyczny przygotowany przez p. Agnieszkę Kłobuchowską i p. Elżbietę Samsel.

Nasi utalentowani uczniowie zaprezentowali go 8 i 9 stycznia 2018 w bibliotece szkolnej. Tym razem mieliśmy okazję,  rozmyślać nad upływem czasu i nad tym jak czerpać radość z każdej chwili naszego życia. Program dostarczył widzom wielu wzruszeń. Wsłuchując się w teksty wierszy i piosenek szukaliśmy wskazówek, jak żyć, pamiętając, że „czas nie będzie na nas czekał”, a „życie nie tylko po to jest by brać”.

Wśród zgromadzonej licznie publiczności mieliśmy zaszczyt gościć panią Dyrektor Małgorzatę Łukasiak-Zamoyską, nauczycieli i pracowników szkoły.

Tradycyjnie po programie czekał na wszystkich słodki poczęstunek przygotowany przez uczniów z klasy III c, pod kierunkiem
p. Beaty Bętkowskiej

Bardzo dziękujemy naszym artystom i dźwiękowcom za zaangażowanie w życie kulturalne „Platerówki”.