podziekowanie

Twój adres IP to: 54.221.9.6
Cz 2018-11-15 02:35:50

SPOTKAJMY SIĘ W BIBLIOTECE

25 października 2018 roku odbyło się w bibliotece kolejne spotkanie autorskie. Naszym gościem była pisarka pani Manula Kalicka, która urodziła się i mieszka w Zalesiu Dolnym. Ukończyła polonistykę i dziennikarstwo. Wykonywała wiele zawodów, a obecnie oprócz pisania książek, prowadzi agencję literacką.

Autorka opowiedziała nam o swojej drodze do pisarstwa, o licznych podróżach i o swoich książkach. Powieść „Tata, one i ja” była jej literackim debiutem. Otrzymała za nią nagrodę „Złote Pióro” 2002 – w konkursie zorganizowanym przez Klub Świata Książki i magazyn Elle. W najnowszej powieści „Koniec i początek” autorka opisała wojenne i powojenne losy trzech młodych kobiet.

W spotkaniu z pisarką uczestniczyli uczniowie klas licealnych.