*** UWAGA*** W zakładce "DLA UCZNIÓW" zostały zamieszczone zestawy podręczników dla wszystkich klas naszej szkoły z podziałem na klasy. *** UWAGA*** *** UWAGA*** Aby uniknąć pomyłki przy zakupie, prosimy zwracać szczególną uwagę na to, czy podręcznik jest przeznaczony do szkoły ponadgimnazjalnej, czy też ponadpodstawowej*** UWAGA ***

Twój adres IP to: 3.226.251.205
So 2019-08-17 06:49:27

Książka inspiracją do niekonwencjonalnych lekcji

W bieżącym półroczu szkolnym, w związku z realizacją Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, klasy o profilu dziennikarskim (I b i II b), w ramach warsztatów z tego przedmiotu realizowały projekty edukacyjne promujące czytelnictwo. Ich zadaniem było poznanie tajników trudnej sztuki fotografowania, popularyzacja księgozbioru naszej szkolnej biblioteki, zachęcenie tych nieprzekonanych do „zaprzyjaźnienia się z książką”, a przy okazji dobra zabawa.

Efektem pracy były dwa fotoreportaże. Pierwszy „Przyłapani na czytaniu”, drugi „Ubrani w książkę”. Z uwagi na fakt, że dziennikarze powinni być kreatywni, pomysłowi, zaradni, ale też inteligentni, oczytani i błyskotliwi, to właśnie oni zabrali się z sukcesem za realizację tych projektów. Obszerniejszą relację wszyscy zainteresowani znajdą w naszej szkolnej „PlaterNówce”.