*** UWAGA*** W zakładce "DLA UCZNIÓW" zostały zamieszczone zestawy podręczników dla wszystkich klas naszej szkoły z podziałem na klasy. *** UWAGA*** *** UWAGA*** Aby uniknąć pomyłki przy zakupie, prosimy zwracać szczególną uwagę na to, czy podręcznik jest przeznaczony do szkoły ponadgimnazjalnej, czy też ponadpodstawowej*** UWAGA ***

Twój adres IP to: 3.226.251.205
So 2019-08-17 08:15:05

Ostatnie osiągnięcia

Gratulacje dla olimpijczyka!!!

W bieżącym roku szkolnym odbyła się jubileuszowa 50. Olimpiada Języka Rosyjskiego.  Z dumą informujemy, że uczeń klasy 3A Bohdan Miroshnychenko  brał udział w zawodach III stopnia i uzyskał tytuł FINALISTY

Gratulujemy

Bohdan  olimpiada

Wygrana w XI Powiatowym Konkursie Recytatorskim

W tym roku motywem przewodnim XI Powiatowego Konkursu Recytatorskiego była poezja Cypriana Kamila Norwida.

Z tą niezwykle trudną dla interpretatora materią poetycką zmierzyły się trzy uczennice naszego Zespołu, które wcześniej zwyciężyły w eliminacjach szkolnych: Agata Cichecka z klasy 1D,  Karolina Krzyżanowska z klasy 2B oraz Kaja Wójcicka z klasy 1B.

Miło nam poinformować, że Karolina Krzyżanowska w finale XI Powiatowego Konkursu Recytatorskiego zajęła I miejsce.

Serdecznie gratulujemy.

Dziewczyny konkurs

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski  „Odpowiednie dać obce słowo”.

Kolejny już raz wzięliśmy udział w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Literatury Polskiej w Językach Obcych „Odpowiednie dać obce słowo” organizowanym przez XXI LO im. Hugona Kołłątaja.

W kategorii: poezja polska w języku rosyjskim  naszą szkołę reprezentował Bohdan Miroshnychenko, który zajął I miejsce.

Serdecznie gratulujemy

Bohdan