plater092020

Śr 2020-08-05 01:49:17

Ostatnie osiągnięcia

Gratulacje dla olimpijczyka!!!

W bieżącym roku szkolnym odbyła się jubileuszowa 50. Olimpiada Języka Rosyjskiego.  Z dumą informujemy, że uczeń klasy 3A Bohdan Miroshnychenko  brał udział w zawodach III stopnia i uzyskał tytuł FINALISTY

Gratulujemy

Bohdan  olimpiada

Wygrana w XI Powiatowym Konkursie Recytatorskim

W tym roku motywem przewodnim XI Powiatowego Konkursu Recytatorskiego była poezja Cypriana Kamila Norwida.

Z tą niezwykle trudną dla interpretatora materią poetycką zmierzyły się trzy uczennice naszego Zespołu, które wcześniej zwyciężyły w eliminacjach szkolnych: Agata Cichecka z klasy 1D,  Karolina Krzyżanowska z klasy 2B oraz Kaja Wójcicka z klasy 1B.

Miło nam poinformować, że Karolina Krzyżanowska w finale XI Powiatowego Konkursu Recytatorskiego zajęła I miejsce.

Serdecznie gratulujemy.

Dziewczyny konkurs

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski  „Odpowiednie dać obce słowo”.

Kolejny już raz wzięliśmy udział w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Literatury Polskiej w Językach Obcych „Odpowiednie dać obce słowo” organizowanym przez XXI LO im. Hugona Kołłątaja.

W kategorii: poezja polska w języku rosyjskim  naszą szkołę reprezentował Bohdan Miroshnychenko, który zajął I miejsce.

Serdecznie gratulujemy

Bohdan