platernowka06

Twój adres IP to: 3.215.182.81
Wt 2020-03-31 12:56:08

INFORMACJA DYREKTORA SZKOŁY

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie.

Ze względu na narodową kwarantannę wszyscy nauczyciele pracują zdalnie, również z uczniami. Głównym komunikatorem w pracy z uczniami jest dziennik elektroniczny Librus. Apeluję do Państwa oraz do Was drodzy Uczniowie o systematyczne odczytywanie wiadomości w dzienniku Librus. Jest to dla dyrekcji szkoły jedyna forma komunikacji ze wszystkimi. Życzę zdrowia.

Kto zgubił lub zapomniał hasło do dziennika elektronicznego musi napisać e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z prośbą o odzyskanie hasła. Bardzo proszę tego dopilnować, bo z każdym uczniem musimy mieć kontakt przez dziennik.

Małgorzata Łukasiak-Zamoyska

PopUp Rekrutacja

Kto zgubił lub zapomniał hasło do dziennika elektronicznego proszę napisać e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z prośbą o odzyskanie hasła.

Małgorzata Łukasiak-Zamoyska