PlaterNówka nr 5/20  

 platernowka06

   

BUFET  

   

Dla obsługi  

   

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

   

Licznik odwiedzin  

3187698
Dziś
Wczoraj
Tydzień
Miesiąc
W sumie
1001
1483
3937
48154
3187698

Twój adres IP to: 3.215.182.81
Wt 2020-03-31 12:56:08
   
godlo_polski1.png
   

INFORMACJA DYREKTORA SZKOŁY

Szczegóły

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie.

Ze względu na narodową kwarantannę wszyscy nauczyciele pracują zdalnie, również z uczniami. Głównym komunikatorem w pracy z uczniami jest dziennik elektroniczny Librus. Apeluję do Państwa oraz do Was drodzy Uczniowie o systematyczne odczytywanie wiadomości w dzienniku Librus. Jest to dla dyrekcji szkoły jedyna forma komunikacji ze wszystkimi. Życzę zdrowia.


Kto zgubił lub zapomniał hasło do dziennika elektronicznego musi napisać e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z prośbą o odzyskanie hasła. Bardzo proszę tego dopilnować, bo z każdym uczniem musimy mieć kontakt przez dziennik.

Małgorzata Łukasiak-Zamoyska

   

PopUp Rekrutacja

Kto zgubił lub zapomniał hasło do dziennika elektronicznego proszę napisać e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z prośbą o odzyskanie hasła. 

Bardzo proszę tego dopilnować, bo z każdym uczniem musimy mieć kontakt przez dziennik.

Małgorzata Łukasiak-Zamoyska

   
© Zespół Szkół Nr 2 im. Emilii Plater, Robert Smoliński