*** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! ***

WGS  

   

Dla obsługi  

   

Licznik odwiedzin  

4523105
Dziś
Wczoraj
Tydzień
Miesiąc
W sumie
123
980
5029
22964
4523105

Twój adres IP to: 3.236.241.39
Pt 2023-03-24 03:46:17
   
godlo_polski1.png
   

Informacja o pomocy pedagogicznej i psychologicznej

Szczegóły

Kochani Uczniowie, Szanowni Rodzice,

ze względu na trudny dla nas wszystkich czas, w jakim się znaleźliśmy ponawiamy prośbę o współpracę i przypominamy o naszym istnieniu - pedagoga i psychologa szkolnego. Chciałybyśmy wspierać Was na tyle, na ile możemy.

W każdej chwili jest możliwy kontakt z psychologiem oraz pedagogiem szkolnym. Na bieżąco sprawdzamy pocztę oraz odpowiadamy na maile, w razie potrzeby możemy się również umówić na kontakt za pomocą messengera. Każdy z uczniów oraz Rodziców, jeśli tylko się do nas zwróci, uzyska pomoc i wsparcie.
To dla nas wszystkich nowa sytuacja, ale razem stawimy jej czoła :)


Z poważaniem,
Marta Łukasiewicz - pedagog
Elżbieta Kostyk - psycholog

   
© Zespół Szkół Nr 2 im. Emilii Plater, Robert Smoliński