PlaterNówka nr 5/20  

 platernowka06

   

BUFET  

   

Dla obsługi  

   

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

   

Licznik odwiedzin  

3187544
Dziś
Wczoraj
Tydzień
Miesiąc
W sumie
847
1483
3783
48000
3187544

Twój adres IP to: 3.215.182.81
Wt 2020-03-31 11:38:30
   
godlo_polski1.png
   

Informacja o pomocy pedagogicznej i psychologicznej

Szczegóły

Kochani Uczniowie, Szanowni Rodzice,

ze względu na trudny dla nas wszystkich czas, w jakim się znaleźliśmy ponawiamy prośbę o współpracę i przypominamy o naszym istnieniu - pedagoga i psychologa szkolnego. Chciałybyśmy wspierać Was na tyle, na ile możemy.

W każdej chwili jest możliwy kontakt z psychologiem oraz pedagogiem szkolnym. Na bieżąco sprawdzamy pocztę oraz odpowiadamy na maile, w razie potrzeby możemy się również umówić na kontakt za pomocą messengera. Każdy z uczniów oraz Rodziców, jeśli tylko się do nas zwróci, uzyska pomoc i wsparcie.
To dla nas wszystkich nowa sytuacja, ale razem stawimy jej czoła :)


Z poważaniem,
Marta Łukasiewicz - pedagog
Elżbieta Kostyk - psycholog

   

PopUp Rekrutacja

Kto zgubił lub zapomniał hasło do dziennika elektronicznego proszę napisać e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z prośbą o odzyskanie hasła. 

Bardzo proszę tego dopilnować, bo z każdym uczniem musimy mieć kontakt przez dziennik.

Małgorzata Łukasiak-Zamoyska

   
© Zespół Szkół Nr 2 im. Emilii Plater, Robert Smoliński