*** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! ***

WGS  

   

Dla obsługi  

   

Licznik odwiedzin  

4523138
Dziś
Wczoraj
Tydzień
Miesiąc
W sumie
156
980
5062
22997
4523138

Twój adres IP to: 3.236.241.39
Pt 2023-03-24 04:17:25
   
godlo_polski1.png
   

Dom Sawickich

Szczegóły

W ostatni weekend marca spłonął dom naszego ucznia - Filipa Sawickiego. Rodzina w jednej chwili straciła cały swój dobytek.
My jako społeczność szkolna czujemy się w obowiązku zrobić wszystko aby pomóc naszemu uczniowi. Liczy się każda, nawet symboliczna kwota.
Została zorganizowana zbiórka w fundacji SIEPOMAGA
Wpłaty można dokonywać również na konto Rady Rodziców z dopiskiem – pomoc dla Filipa.

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ

   
© Zespół Szkół Nr 2 im. Emilii Plater, Robert Smoliński