PlaterNówka nr 11/20  

 plater1020

   

BUFET  

   

Dla obsługi  

   

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.

   

Licznik odwiedzin  

3611608
Dziś
Wczoraj
Tydzień
Miesiąc
W sumie
552
1323
7858
7211
3611608

Twój adres IP to: 3.239.158.36
So 2021-03-06 05:36:27
   
godlo_polski1.png
   
   

Zbieraj, aby pomagać!

Szczegóły

 Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie

Codziennie miliony plastikowych nakrętek lądują w koszach na śmieci.
A można je przecież wykorzystać w znacznie lepszy sposób, np. do działań charytatywnych.

Nasza szkoła włączyła się w akcję zbierania plastikowych nakrętek na rzecz Wojtka – chłopca z autyzmem. Wojtuś jest bratem naszego absolwenta. Chłopiec musi być objęty intensywną opieką logopedyczną, psychologiczną, pedagogiczną i terapią  integracji sensorycznej. Potrzebna jest również intensywna rehabilitacja z powodu obniżonego napięcia mięśniowego. 

Plastikowe nakrętki od napojów, oleju, kawy rozpuszczalnej lub detergentów  są w każdym domu. Ich zbiórka jest prosta i nie wymaga od osób biorących w niej udział dużego zaangażowania. To akcja charytatywno-ekologiczna, do której może włączyć się każdy.

Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji. Po powrocie do nauki w szkole prosimy o przynoszenie nakrętek do szkolnej biblioteki.

   
© Zespół Szkół Nr 2 im. Emilii Plater, Robert Smoliński