*** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! ***

WGS  

   

Dla obsługi  

   

Licznik odwiedzin  

4523094
Dziś
Wczoraj
Tydzień
Miesiąc
W sumie
112
980
5018
22953
4523094

Twój adres IP to: 3.236.241.39
Pt 2023-03-24 03:16:40
   
godlo_polski1.png
   

Upoluj swoją książkę

Szczegóły

Nasza biblioteka przystąpiła do projektu „Upoluj swoją książkę”, dzięki któremu uczniowie będą mieli za darmo dostęp do 18 bestsellerowych e-booków i audiobooków. Projekt jest częścią ogólnopolskiej kampanii Czytaj PL.

Do 30 listopada chętni będą mogli za darmo czytać wybrane pozycje. W szkole rozwieszone są plakaty z okładkami książek i kodem QR. Wystarczy smartfon, jedna aplikacja i jeden kod.

101752

Zapraszamy do czytania i słuchania.

   
© Zespół Szkół Nr 2 im. Emilii Plater, Robert Smoliński