*** UWAGA*** Harmonogram egzaminów poprawkowych znajduje się w zakładce "Dla uczniów" *** UWAGA ***

Twój adres IP to: 54.198.126.110
Wt 2018-08-21 07:45:54

Koncert Walentynkowy

KONCERT WALENTYNKOWY

12 lutego 2015 roku w bibliotece szkolnej odbyło się kolejne spotkanie, promujące talenty wokalne uczniów naszej szkoły. Był to Koncert Walentynkowy

Koncert zorganizowany przez p. Elżbietę Samsel i p. Agnieszkę Kłobuchowską. Wykonawcy śpiewali piosenki w języku polskim, angielskim i rosyjskim, które były przeplatane sentencjami o miłości. Bardzo licznie zgromadzonej widowni koncert dostarczył wielu miłych wrażeń. Tradycyjnie na zakończenie artyści wspólnie z publicznością zaśpiewali piosenkę. Dopełnieniem miłej atmosfery był słodki poczęstunek, przygotowywany przez uczniów z klasy III c i III d pod kierunkiem p. Beaty Bętkowskiej.

Dziękujemy wszystkim utalentowanym wykonawcom, dźwiękowcom, kelnerom i tym, którzy zaangażowali się w przygotowanie tego projektu, a także wspaniałej publiczności.