*** UWAGA*** W związku z przebudową szkoły nie można będzie dodzwonić się do szkoły. Prosimy o kontakt za pomocą poczty e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. *** UWAGA***

plater082020

Twój adres IP to: 18.232.38.214
N 2020-06-07 03:56:18

Koncert Walentynkowy

KONCERT WALENTYNKOWY

12 lutego 2015 roku w bibliotece szkolnej odbyło się kolejne spotkanie, promujące talenty wokalne uczniów naszej szkoły. Był to Koncert Walentynkowy

Koncert zorganizowany przez p. Elżbietę Samsel i p. Agnieszkę Kłobuchowską. Wykonawcy śpiewali piosenki w języku polskim, angielskim i rosyjskim, które były przeplatane sentencjami o miłości. Bardzo licznie zgromadzonej widowni koncert dostarczył wielu miłych wrażeń. Tradycyjnie na zakończenie artyści wspólnie z publicznością zaśpiewali piosenkę. Dopełnieniem miłej atmosfery był słodki poczęstunek, przygotowywany przez uczniów z klasy III c i III d pod kierunkiem p. Beaty Bętkowskiej.

Dziękujemy wszystkim utalentowanym wykonawcom, dźwiękowcom, kelnerom i tym, którzy zaangażowali się w przygotowanie tego projektu, a także wspaniałej publiczności.