platernowka06

Wt 2020-03-31 12:08:37

Maria Kościusko

Maria Kościuszko

12 pażdziernika odbyło się spotkanie klasy Ib z poetką – panią Marią Kościuszko.

Uczniowie pytali o źródła inspiracji, genezę niektórych utworów, proces ich powstawania. Wiersze autorki recytowali: Łukasz Serafin, Anna Pietrzak, Agnieszka Łośniak, Izabela Buncler, Małgorzata Czerwińska, Michał Andziak, Dominika Ponikły, Paulina Antosiewicz, Katarzyna Bednarczyk.

Nastrój spotkania pięknie podkreśliła muzyka, którą zagrali na gitarach – Jakub Mierzejewski i Mateusz Szewczuk z klasy Ia.

Imprezę przygotowała pani Dorota Bobrowicz.

PopUp Rekrutacja

Kto zgubił lub zapomniał hasło do dziennika elektronicznego proszę napisać e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z prośbą o odzyskanie hasła.

Bardzo proszę tego dopilnować, bo z każdym uczniem musimy mieć kontakt przez dziennik.

Małgorzata Łukasiak-Zamoyska