*** UWAGA*** W zakładce "DLA UCZNIÓW" zostały zamieszczone zestawy podręczników dla wszystkich klas naszej szkoły z podziałem na klasy. *** UWAGA*** *** UWAGA*** Aby uniknąć pomyłki przy zakupie, prosimy zwracać szczególną uwagę na to, czy podręcznik jest przeznaczony do szkoły ponadgimnazjalnej, czy też ponadpodstawowej*** UWAGA ***

Twój adres IP to: 3.226.251.205
So 2019-08-17 06:49:19

Spotkajmy się w bibliotece

W listopadzie odbyło się pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie autorskie. Ponownie odwiedziła nas pisarka – biografistka Mariola Pryzwan. Tym razem opowiadała o Halinie Poświatowskiej, której poświęciła książkę „Haśka”.

Autorka zapoznała nas z biografią poetki i pokazała wiele zdjęć pochodzących z jej rodzinnego archiwum. Wysłuchaliśmy też autentycznego nagrania głosu Haliny Poświatowskiej recytującej swoje wiersze.

W spotkaniu uczestniczyły klasy maturalne: III a, III b1 i IV d z nauczycielami.