platernowka06

Twój adres IP to: 3.215.182.81
Wt 2020-03-31 11:15:53

Spotkajmy się w bibliotece

W listopadzie odbyło się pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie autorskie. Ponownie odwiedziła nas pisarka – biografistka Mariola Pryzwan. Tym razem opowiadała o Halinie Poświatowskiej, której poświęciła książkę „Haśka”.

Autorka zapoznała nas z biografią poetki i pokazała wiele zdjęć pochodzących z jej rodzinnego archiwum. Wysłuchaliśmy też autentycznego nagrania głosu Haliny Poświatowskiej recytującej swoje wiersze.

W spotkaniu uczestniczyły klasy maturalne: III a, III b1 i IV d z nauczycielami.

PopUp Rekrutacja

Kto zgubił lub zapomniał hasło do dziennika elektronicznego proszę napisać e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z prośbą o odzyskanie hasła.

Bardzo proszę tego dopilnować, bo z każdym uczniem musimy mieć kontakt przez dziennik.

Małgorzata Łukasiak-Zamoyska