*** UWAGA*** W związku z przebudową szkoły nie można będzie dodzwonić się do szkoły. Prosimy o kontakt za pomocą poczty e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. *** UWAGA***

plater082020

Twój adres IP to: 18.232.38.214
N 2020-06-07 04:05:27

Żeby szczęśliwym być ...

W środę 13 stycznia 2016 roku w bibliotece szkolnej odbyło się kolejne już spotkanie literacko-muzyczne przygotowane przez panie: Elżbietę Samsel, Agnieszkę Kłobuchowską i Beatę Bętkowską.

Program nosił tytuł. „Żeby szczęśliwym być…” Był to kolejny projekt, w którym oprócz dobrze już znanych, utalentowanych uczniów naszej szkoły wystąpili pierwszoklasiści. Licznie przybyli goście wysłuchali piosenek w wykonaniu: Klaudii Kruk (Ia), Pauliny Klewek, Joanny Kreczmanskiej, Wiktorii Malczyk z kl. I b, Wiktorii Urban, Weroniki Gołębiowskiej, Martyny Zel z kl. II b, Katarzyny Pułkownik (IId), Rafała Krzesińskiego, Mateusza Matulki i Dawida Nowaka z kl. IV d. Na gitarach akompaniowali Oleg Hakenberg i Dawid Kamiński z kl. Ib. Teksty literackie zaprezentowali uczniowie kl. II d:, Małgorzata Maliszewska, Lidia Matusiak, Weronika Matusik, Paulina Milewska, Mateusz Fijałkowski, Damian Paduch i Dawid Walencki. Rolę konferansjera tradycyjnie już pełnił Adrian Sierzputowski z kl. IIa. Nad stroną techniczną czuwali: Paweł Litwiniuk i Mateusz Piętka (IIb) oraz Jakub Zalewski (IId). Wszystkim zaangażowanym w przygotowanie spotkania oraz wspaniałej widowni serdecznie dziękujemy i zapraszamy na kolejne spotkania w bibliotece.