*** UWAGA*** W zakładce "DLA UCZNIÓW" zostały zamieszczone zestawy podręczników dla wszystkich klas naszej szkoły z podziałem na klasy. *** UWAGA*** *** UWAGA*** Aby uniknąć pomyłki przy zakupie, prosimy zwracać szczególną uwagę na to, czy podręcznik jest przeznaczony do szkoły ponadgimnazjalnej, czy też ponadpodstawowej*** UWAGA ***

Twój adres IP to: 3.226.251.205
So 2019-08-17 07:58:31

,,Książki naszych marzeń” - konkurs Ministerstwa Edukacji Narodowej

Tu można obejrzeć film.

W tym roku  nasza Szkoła  wzięła udział  w drugiej edycji konkursu organizowanego  przez MEN. Zgodnie z regulaminem nakręciliśmy film propagujący czytelnictwo wśród młodzieży .

Film powstał według pomysłu pani Agnieszki Kłobuchowskiej, operatorem kamery i reżyserem dźwięku był Mikołaj Pruszewski , a udział w nim wzięli: Adrian Sierzputowski , Michał Dymitrowicz, Grzegorz Kurzeja, Natalia Nejman, Marek Grzybowski, Tomasz Kaźmierczak, Karol Zieliński, Rafał Krzesiński, Dawid Nowak, Mateusz Matulka, Martyna Brzóska, Klaudia Matulka, Patryk Paszkowski, Zuzanna Wojewoda, Mariusz Bagiński.

Tu możesz obejrzeć film