*** UWAGA*** W związku z przebudową szkoły nie można będzie dodzwonić się do szkoły. Prosimy o kontakt za pomocą poczty e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. *** UWAGA***

plater082020

Twój adres IP to: 18.232.38.214
N 2020-06-07 05:54:27

Eliminacje szkolne VIII Powiatowego Konkursu Recytatorskiego

17 listopada odbyły się eliminacje szkolne VIII Powiatowego Konkursu Recytatorskiego.

Zgodnie z regulaminem w bieżącym roku szkolnym w konkursie prezentowane są teksty poetyckie o małych ojczyznach. W konkursie udział wzięli : Oleg Hakenberg z klasy Ib, Dawid Kamiński z klasy Ib, Maciej Kordal z klasy IIb , Marcin Mazur z klasy II b, Magdalena Mruk z klasy IIIc, Kacper Ogonek z klasy IId, Beata Pętlicka z klasy IId, Maja Tylenda z klasy IIIa.

Laureatami eliminacji szkolnych zostali :

I miejsce – Magdalena Mruk

II miejsce – Maciej Kordal

III miejsce - Marcin Mazur

Wyróżnienie otrzymał Oleg Hakenberg.

Magda , Maciek i Marcin będą uczestniczyć w finale konkursu, który odbędzie się 7 grudnia .