*** UWAGA*** Harmonogram egzaminów poprawkowych znajduje się w zakładce "Dla uczniów" *** UWAGA ***

Twój adres IP to: 54.198.126.110
Wt 2018-08-21 07:46:01

Eliminacje szkolne VIII Powiatowego Konkursu Recytatorskiego

17 listopada odbyły się eliminacje szkolne VIII Powiatowego Konkursu Recytatorskiego.

Zgodnie z regulaminem w bieżącym roku szkolnym w konkursie prezentowane są teksty poetyckie o małych ojczyznach. W konkursie udział wzięli : Oleg Hakenberg z klasy Ib, Dawid Kamiński z klasy Ib, Maciej Kordal z klasy IIb , Marcin Mazur z klasy II b, Magdalena Mruk z klasy IIIc, Kacper Ogonek z klasy IId, Beata Pętlicka z klasy IId, Maja Tylenda z klasy IIIa.

Laureatami eliminacji szkolnych zostali :

I miejsce – Magdalena Mruk

II miejsce – Maciej Kordal

III miejsce - Marcin Mazur

Wyróżnienie otrzymał Oleg Hakenberg.

Magda , Maciek i Marcin będą uczestniczyć w finale konkursu, który odbędzie się 7 grudnia .