*** UWAGA*** W zakładce "DLA UCZNIÓW" zostały zamieszczone zestawy podręczników dla wszystkich klas naszej szkoły z podziałem na klasy. *** UWAGA*** *** UWAGA*** Aby uniknąć pomyłki przy zakupie, prosimy zwracać szczególną uwagę na to, czy podręcznik jest przeznaczony do szkoły ponadgimnazjalnej, czy też ponadpodstawowej*** UWAGA ***

Twój adres IP to: 3.226.251.205
So 2019-08-17 08:14:10

Eliminacje szkolne VIII Powiatowego Konkursu Recytatorskiego

17 listopada odbyły się eliminacje szkolne VIII Powiatowego Konkursu Recytatorskiego.

Zgodnie z regulaminem w bieżącym roku szkolnym w konkursie prezentowane są teksty poetyckie o małych ojczyznach. W konkursie udział wzięli : Oleg Hakenberg z klasy Ib, Dawid Kamiński z klasy Ib, Maciej Kordal z klasy IIb , Marcin Mazur z klasy II b, Magdalena Mruk z klasy IIIc, Kacper Ogonek z klasy IId, Beata Pętlicka z klasy IId, Maja Tylenda z klasy IIIa.

Laureatami eliminacji szkolnych zostali :

I miejsce – Magdalena Mruk

II miejsce – Maciej Kordal

III miejsce - Marcin Mazur

Wyróżnienie otrzymał Oleg Hakenberg.

Magda , Maciek i Marcin będą uczestniczyć w finale konkursu, który odbędzie się 7 grudnia .