platernowka06

Twój adres IP to: 3.215.182.81
Wt 2020-03-31 01:08:37

Eliminacje szkolne VIII Powiatowego Konkursu Recytatorskiego

17 listopada odbyły się eliminacje szkolne VIII Powiatowego Konkursu Recytatorskiego.

Zgodnie z regulaminem w bieżącym roku szkolnym w konkursie prezentowane są teksty poetyckie o małych ojczyznach. W konkursie udział wzięli : Oleg Hakenberg z klasy Ib, Dawid Kamiński z klasy Ib, Maciej Kordal z klasy IIb , Marcin Mazur z klasy II b, Magdalena Mruk z klasy IIIc, Kacper Ogonek z klasy IId, Beata Pętlicka z klasy IId, Maja Tylenda z klasy IIIa.

Laureatami eliminacji szkolnych zostali :

I miejsce – Magdalena Mruk

II miejsce – Maciej Kordal

III miejsce - Marcin Mazur

Wyróżnienie otrzymał Oleg Hakenberg.

Magda , Maciek i Marcin będą uczestniczyć w finale konkursu, który odbędzie się 7 grudnia .

PopUp Rekrutacja

Kto zgubił lub zapomniał hasło do dziennika elektronicznego proszę napisać e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z prośbą o odzyskanie hasła.

Bardzo proszę tego dopilnować, bo z każdym uczniem musimy mieć kontakt przez dziennik.

Małgorzata Łukasiak-Zamoyska