*** UWAGA*** W zakładce "DLA UCZNIÓW" zostały zamieszczone zestawy podręczników dla wszystkich klas naszej szkoły z podziałem na klasy. *** UWAGA*** *** UWAGA*** Aby uniknąć pomyłki przy zakupie, prosimy zwracać szczególną uwagę na to, czy podręcznik jest przeznaczony do szkoły ponadgimnazjalnej, czy też ponadpodstawowej*** UWAGA ***

Twój adres IP to: 3.226.251.205
So 2019-08-17 07:35:25

Szkolny konkurs recytatorski ,,Odrobina poezji na co dzień ”

W maju odbył się szkolny konkurs recytatorski ,,Odrobina poezji na co dzień”, podczas którego uczestnicy recytowali poezję i prozę rosyjską po rosyjsku oraz poezję i prozę rosyjską po polsku. Uczestnicy prezentowali m.in. teksty A. Puszkina,  A. Achmatowej, J. Szwegowa. Najwyższą notę w konkursie uzyskała I. Buncler z klasy II b, która zajęła II miejsce (pierwszego miejsca nie przyznano). Wyróżnienia zdobyły: Małgorzata Balcerowicz z klasy I c oraz Kinga Kłębek z klasy I c.