*** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! ***

WGS  

   

PlaterNówka nr 01/21  

 1 21

   

BUFET  

   

Dla obsługi  

   

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

   

Licznik odwiedzin  

4207048
Dziś
Wczoraj
Tydzień
Miesiąc
W sumie
271
744
271
35843
4207048

Twój adres IP to: 44.200.40.195
N 2022-06-26 10:24:36
   
godlo_polski1.png
   

XI Mazowiecki Przegląd Recytatorski Jednego Poety

Szczegóły

 

XI Mazowiecki Przegląd Recytatorski Jednego Poety

Przegląd Twórczości Ernesta Brylla -eliminacje szkolne

 

17 października odbyły się szkolne eliminacje XI Mazowieckiego Przeglądu Recytatorskiego Jednego Poety. W każdym roku konkurs ten jest poświęcony innemu twórcy , tegoroczny przegląd twórczości współczesnego autora wywołał spore zainteresowanie w naszej szkole.

Wzięli w nim udział: Monika Anuszewska z klasy IIb, Tomasz Kalinowski z klasy IIIb, Weronika Kołpowska z klasy Ib1, Aleksandra Maćkula z klasy Ib1, Natalia Nejman z klasy Ib1, Beata Pętlicka z klasy Id, Monika Rossy z klasy IIIb, Natalia Skwara z klasy Id, Aleksandra Zdziech z klasy Ib1. Laureatami konkursu zostali:

 

                                    I miejsce – Tomasz Kalinowski

                                    II miejsce – Monika Rossy

                                    III miejsce – Monika Anuszewska

 

 Wyróżnienie otrzymała  Natalia Nejman.

 Laureaci szkolnych eliminacji wezmą udział w finale wojewódzkim, który odbędzie się w  Ursusie. 

 

 

 

 

 

 

 

   
© Zespół Szkół Nr 2 im. Emilii Plater, Robert Smoliński