*** UWAGA*** W zakładce "DLA UCZNIÓW" zostały zamieszczone zestawy podręczników dla wszystkich klas naszej szkoły z podziałem na klasy. *** UWAGA*** *** UWAGA*** Aby uniknąć pomyłki przy zakupie, prosimy zwracać szczególną uwagę na to, czy podręcznik jest przeznaczony do szkoły ponadgimnazjalnej, czy też ponadpodstawowej*** UWAGA ***

Twój adres IP to: 3.226.251.205
So 2019-08-17 07:32:42

XI Mazowiecki Przegląd Recytatorski Jednego Poety

XI Mazowiecki Przegląd Recytatorski Jednego Poety

Przegląd Twórczości Ernesta Brylla -eliminacje szkolne

17 października odbyły się szkolne eliminacje XI Mazowieckiego Przeglądu Recytatorskiego Jednego Poety. W każdym roku konkurs ten jest poświęcony innemu twórcy , tegoroczny przegląd twórczości współczesnego autora wywołał spore zainteresowanie w naszej szkole.

Wzięli w nim udział: Monika Anuszewska z klasy IIb, Tomasz Kalinowski z klasy IIIb, Weronika Kołpowska z klasy Ib1, Aleksandra Maćkula z klasy Ib1, Natalia Nejman z klasy Ib1, Beata Pętlicka z klasy Id, Monika Rossy z klasy IIIb, Natalia Skwara z klasy Id, Aleksandra Zdziech z klasy Ib1. Laureatami konkursu zostali:

I miejsce – Tomasz Kalinowski

II miejsce – Monika Rossy

III miejsce – Monika Anuszewska

Wyróżnienie otrzymała  Natalia Nejman.

Laureaci szkolnych eliminacji wezmą udział w finale wojewódzkim, który odbędzie się w  Ursusie.