platernowka06

XI Mazowiecki Przegląd Recytatorski Jednego Poety

XI Mazowiecki Przegląd Recytatorski Jednego Poety

Przegląd Twórczości Ernesta Brylla -eliminacje szkolne

17 października odbyły się szkolne eliminacje XI Mazowieckiego Przeglądu Recytatorskiego Jednego Poety. W każdym roku konkurs ten jest poświęcony innemu twórcy , tegoroczny przegląd twórczości współczesnego autora wywołał spore zainteresowanie w naszej szkole.

Wzięli w nim udział: Monika Anuszewska z klasy IIb, Tomasz Kalinowski z klasy IIIb, Weronika Kołpowska z klasy Ib1, Aleksandra Maćkula z klasy Ib1, Natalia Nejman z klasy Ib1, Beata Pętlicka z klasy Id, Monika Rossy z klasy IIIb, Natalia Skwara z klasy Id, Aleksandra Zdziech z klasy Ib1. Laureatami konkursu zostali:

I miejsce – Tomasz Kalinowski

II miejsce – Monika Rossy

III miejsce – Monika Anuszewska

Wyróżnienie otrzymała  Natalia Nejman.

Laureaci szkolnych eliminacji wezmą udział w finale wojewódzkim, który odbędzie się w  Ursusie.

PopUp Rekrutacja

Kto zgubił lub zapomniał hasło do dziennika elektronicznego proszę napisać e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z prośbą o odzyskanie hasła.

Bardzo proszę tego dopilnować, bo z każdym uczniem musimy mieć kontakt przez dziennik.

Małgorzata Łukasiak-Zamoyska