*** UWAGA*** Harmonogram egzaminów poprawkowych znajduje się w zakładce "Dla uczniów" *** UWAGA ***

Twój adres IP to: 54.198.126.110
Wt 2018-08-21 07:45:03

XI Mazowiecki Konkurs Recytatorski Jednego Poety

Sukcesy naszych uczniów w XI Mazowieckim Konkursie Recytatorskim Jednego Poety

Troje uczniów naszej szkoły odniosło znaczące sukcesy w XI Mazowieckim Konkursie Recytatorskim Jednego Poety.

Zwycięzcy zawodów szkolnych uczestniczyli w dwustopniowych eliminacjach wojewódzkich. Konkurs ten w każdym roku poświęcony jest innemu poecie, na tegoroczne recytatorskie zmagania uczniowie przygotowywali wiersze Ernesta Brylla. Z dumą i radością informujemy, że  nasi  uczniowie zostali laureatami tego konkursu.

Konkursowe grand prix – Nagrodę Specjalną otrzymała Monika Rossy z  III b, Tomasz Kalinowski z tej samej klasy zajął II miejsce, a Monika Anuszewska z II b miejsce trzecie.

Niezwykłą atrakcją uroczystości wręczenia nagród była obecność autora recytowanych wierszy – pana Ernesta Brylla. Poeta snuł  ciekawe wspomnienia, objaśniał genezę niektórych utworów, opowiadał anegdoty, rozmawiał z laureatami.