platernowka06

Wt 2020-03-31 01:07:51

XI Mazowiecki Konkurs Recytatorski Jednego Poety

Sukcesy naszych uczniów w XI Mazowieckim Konkursie Recytatorskim Jednego Poety

Troje uczniów naszej szkoły odniosło znaczące sukcesy w XI Mazowieckim Konkursie Recytatorskim Jednego Poety.

Zwycięzcy zawodów szkolnych uczestniczyli w dwustopniowych eliminacjach wojewódzkich. Konkurs ten w każdym roku poświęcony jest innemu poecie, na tegoroczne recytatorskie zmagania uczniowie przygotowywali wiersze Ernesta Brylla. Z dumą i radością informujemy, że  nasi  uczniowie zostali laureatami tego konkursu.

Konkursowe grand prix – Nagrodę Specjalną otrzymała Monika Rossy z  III b, Tomasz Kalinowski z tej samej klasy zajął II miejsce, a Monika Anuszewska z II b miejsce trzecie.

Niezwykłą atrakcją uroczystości wręczenia nagród była obecność autora recytowanych wierszy – pana Ernesta Brylla. Poeta snuł  ciekawe wspomnienia, objaśniał genezę niektórych utworów, opowiadał anegdoty, rozmawiał z laureatami.

PopUp Rekrutacja

Kto zgubił lub zapomniał hasło do dziennika elektronicznego proszę napisać e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z prośbą o odzyskanie hasła.

Bardzo proszę tego dopilnować, bo z każdym uczniem musimy mieć kontakt przez dziennik.

Małgorzata Łukasiak-Zamoyska