*** UWAGA*** W dziale "REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2021/2022" opublikowaliśmy link do prezentacji z dnia otwartego który odbył sie w naszej szkole *** UWAGA***

22028

Twój adres IP to: 3.230.143.40
Wt 2021-04-20 03:58:55

XI Mazowiecki Konkurs Recytatorski Jednego Poety

Sukcesy naszych uczniów w XI Mazowieckim Konkursie Recytatorskim Jednego Poety

Troje uczniów naszej szkoły odniosło znaczące sukcesy w XI Mazowieckim Konkursie Recytatorskim Jednego Poety.

Zwycięzcy zawodów szkolnych uczestniczyli w dwustopniowych eliminacjach wojewódzkich. Konkurs ten w każdym roku poświęcony jest innemu poecie, na tegoroczne recytatorskie zmagania uczniowie przygotowywali wiersze Ernesta Brylla. Z dumą i radością informujemy, że  nasi  uczniowie zostali laureatami tego konkursu.

Konkursowe grand prix – Nagrodę Specjalną otrzymała Monika Rossy z  III b, Tomasz Kalinowski z tej samej klasy zajął II miejsce, a Monika Anuszewska z II b miejsce trzecie.

Niezwykłą atrakcją uroczystości wręczenia nagród była obecność autora recytowanych wierszy – pana Ernesta Brylla. Poeta snuł  ciekawe wspomnienia, objaśniał genezę niektórych utworów, opowiadał anegdoty, rozmawiał z laureatami.