*** UWAGA*** W zakładce "Plan" znajduje się nowy plan lekcji obowiązujący od 21 września 2020 r. *** UWAGA***

PlaterNówka nr 9/20  

 plater092020

   

BUFET  

   

Dla obsługi  

   

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

   

Licznik odwiedzin  

3417927
Dziś
Wczoraj
Tydzień
Miesiąc
W sumie
163
2308
12793
47648
3417927

Twój adres IP to: 3.231.167.166
So 2020-09-19 04:50:54
   
godlo_polski1.png
   

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym

Szczegóły

II Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Plater

NazwiskoImięDecyzja
Adamski Damian niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Adamski Zenon zakwalifikowany
Anusz Stanisław niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Arkutowski Patryk niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Artinjan Barbara niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Azembska Zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Babik Bartłomiej zakwalifikowany
Barcik Tomasz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 7 preferencji)
Barszcz Barbara niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Bawolik Mateusz Cyprian niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Bielecki Bartosz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Błaszczyk Jan Filip niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Błażejczyk Adam niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Błażejczyk Ivo niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Borowska Natalia zakwalifikowany
Borzymowski Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Bosko Amelia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Brózio Wiktor niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Brzeziński Piotr niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Buczkowski Kacper niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Bukowska Weronika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Bulski Maciej niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Bury Maciej niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 12 preferencji)
Burzyński Filip zakwalifikowany
Buzałek Joanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Bzdunek Weronika zakwalifikowany
Chałupka Emilia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 11 preferencji)
Chałupniczak Kacper niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Charążka Filip niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Cherkashenko Vladyslava niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Chodkiewicz Stanisław niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Cichomski Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Cichońska Oliwia Kinga niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 10 preferencji)
Ciecieląg Adam niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 12 preferencji)
Cienkowska Małgorzata niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Cwyl Karolina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Cymerman Antoni niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Czapińska Nadia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Czapski Aleksander niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Czerwonka Bartosz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Dąbrowska Joanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Dec Natalia zakwalifikowany
Deperasiński Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Dobień Tymoteusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 10 preferencji)
Dobraczyński Jan niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 6 preferencji)
Domagała Michał niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 8 preferencji)
Domaradzki Marcel niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Drela Monika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 8 preferencji)
Durajczyk Kamil niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Dworak Łukasz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 11 preferencji)
Dynakowski Kamil niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Dziełak Olga niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Dziewguć Benjamin niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 7 preferencji)
Frąc Adam niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 12 preferencji)
Frączek Kamila niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
FREJ KATARZYNA niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Freliga Aniela niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Gaca Adam niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Gajdak Aleksander zakwalifikowany
Gałka Konrad niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Gazarkiewicz Tomasz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Giermuda Kamil niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Giska Hanna zakwalifikowany
Glinka Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Gongało Adrian niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Goś Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Górecka Wiktoria niezakwalifikowany
Górski Patryk niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Grabowski Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Grodzicki Bartosz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Gromek Antoni niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Gurynow Gabriela niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Halicka Wiola niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Hnativ Kostiantyn niezakwalifikowany
Hoser Piotr niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
JAGODZIŃSKA ZUZANNA niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Jakoniuk Iwo niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Janota Joanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Jarkiewicz Wiktor niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Jasińska Wiktoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
jaszczuk jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 6 preferencji)
Jaszczyk Amelia zakwalifikowany
Jaśko Wiktor niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Jaworska Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Jaworski Kamil niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Jezierski Szymon niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Jędral Kamila Wiktoria zakwalifikowany
Jędruszczak Tymoteusz zakwalifikowany
Jędrychowska Maja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Jóźwiak Kamil niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Kacprzyńska Zofia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Kalbarczyk Dawid zakwalifikowany
Kamiński Patryk niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Kania Kinga niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Karaszkiewicz Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kazimierska Sara zakwalifikowany
Khotynska Anhelina niezakwalifikowany
Kijanowska Karolina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kirylak Michał niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Klimek Jakub niezakwalifikowany
Klimkowska Nikola niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Kluczyk Dominik niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kłosiewicz Jakub niezakwalifikowany
Knapiński Michał niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Kobus Kamil niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kolasa Nadia zakwalifikowany
Kopyra Radosław niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Kośmider Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
KOWALEC MAGDALENA niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kowalik Igor niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kownacka Adrianna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 17 preferencji)
Kozaczuk Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
KOZŁOWSKA SARA niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KRASSOWSKI KACPER zakwalifikowany
Krasuski Bartłomiej niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 7 preferencji)
Krawiec Franciszek niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
KRĘT MAŁGORZATA niezakwalifikowany
Krogulec Kacper niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Krotoszyńska Dominika zakwalifikowany
Król Szymon niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Krupińska Aleksandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Książek Karolina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Książek Roksana niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kubicka Aleksandra zakwalifikowany
Kucharska Amelia zakwalifikowany
Kucharski Dominik niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 6 preferencji)
Kucharski Wojciech niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KUCIAK NATALIA niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kudlicki Bruno niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 6 preferencji)
Kuligowski Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Kurdek Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Kuryło Anna zakwalifikowany
Kusztal Michał niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KUŹNIEWSKA ALEKSANDRA niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kwaśnik Tomasz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Lachowicz Michał niezakwalifikowany
Lamentowicz Tomasz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Lek Piotr niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 12 preferencji)
Lemański Maciej niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Lepianka Kacper niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Leśniewski Jan niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Lewandowski Szymon niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Lis Wiktoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Lisonek Kacper Paweł niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 7 preferencji)
Lubedkin Barbara niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Łukawski Kacper zakwalifikowany
Macenowicz Eryk niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 13 preferencji)
Machaj Aleksandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
MACKIEWICZ MARCIN niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Maćkowiak Bartosz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Maj Weronika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Majewski Marcin niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Makowski Olaf niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Malinowska Magdalena niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Malinowska Melania zakwalifikowany
Marciniak Adam niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Marciniak Weronika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Marczak Wiktoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
MARTYNKO WERONIKA niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Massalski Borys niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Matulka Lea niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
MATULKA MONIKA niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 18 preferencji)
Męciński Jan zakwalifikowany
Michalczewska Anna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Michalska Magdalena Maria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Mieczkowski Adam zakwalifikowany
Mielowski Mateusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Mirosław Mateusz niezakwalifikowany
Moskwik Paulina zakwalifikowany
Należyty Paweł niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Napieraj Filip niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Nawój Marcin niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 12 preferencji)
Niemczak Dominik niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Niemiec Kamil niezakwalifikowany
Nocuń Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Nowak Jeremi zakwalifikowany
Nowak Robert niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Nowotny Weronika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Nurkowska Hanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Olszewski Jan niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
OŁDAKOWSKA JULIA niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Orzechowska Joanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Osiński Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Pacia Matylda niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Pańtak Maciej niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Papiernik Mateusz niezakwalifikowany
Papińska Maja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Papiński Mateusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Parjaszewska Magdalena niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Paryska Stanisław niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Paszkowski Łukasz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 6 preferencji)
PATALAS MATEUSZ niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Pawłowski Konrad Ksawery zakwalifikowany
Pełeszok Franciszek niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 19 preferencji)
Pieniążkiewicz Bartosz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 6 preferencji)
Pietrusińska Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Piotrkowicz Dominika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 8 preferencji)
Piotrowska Karolina niezakwalifikowany
Pogłud Bartłomiej niezakwalifikowany
Prejs-Rosa Eryk niezakwalifikowany
PRZYBYLSKI DAMIAN niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Przybyłkowicz Joanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Psujek Zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Ptaszyńska Izabela niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Ptaszyńska Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Pułkownik Damian niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Rabsztyn Małgorzata niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Radlińska Kinga niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 18 preferencji)
Radzik Bartosz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Rejniak Wojciech niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Rogowiec Alan niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Rowiński Michał niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 12 preferencji)
Rudzki Piotr niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Rusinek JAN niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Rybarczyk Maciej niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
RYBARCZYK AMELIA niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Rybicka Dominika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Rządnik Adrian niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Sadowski Jakub Jan niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Sambor Igor niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Serafyn Magda niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Siczek Marcin niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 29 preferencji)
Siedlecka Natalia niezakwalifikowany
Skomorowska Oliwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Skwarek Kacper niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
SŁOWIKOWSKI MARIUSZ niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Słupek Michał niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Smogorzewski Oskar niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Smużyńska Weronika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Sobczak Jan niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Soboń Paweł niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Sokalska Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Sokołowski Adam niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Sowiński Marek niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Sozoniuk Jan niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Spychalski Franciszek niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Stankowska Martyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Starzyńska Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 7 preferencji)
Stefańska Gabriela niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Stegiński Wojciech niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Stolarska Maria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Stolecki Piotr niezakwalifikowany
Strzyżewski Przemysław niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Stuczkowski Kuba niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Suchecka Gabriela niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Suchecki Piotr zakwalifikowany
Suder Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Szatkowska Joanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Szczygielska Karolina zakwalifikowany
Szczygielska Nikola Dagmara niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Szeliga Stanisław niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Szewczyk Mateusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Szewczyk Paweł niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 11 preferencji)
Szlak Damian niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 6 preferencji)
Szymanowicz Katarzyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Szymańska Weronika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Szymczak Nadia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Świątek Bartłomiej zakwalifikowany
Tarań Kacper niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 8 preferencji)
Tarapata Paweł niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Targowicka Andżelika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 10 preferencji)
Tarkowska Patrycja Aleksandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Teper Zofia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Tlak Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Trzcińska Martyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Turczyk Iga niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Turek Lena niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Turska Maja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Urbańska Monika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Urbowicz Mateusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Walczewski Krzysztof niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Wastkowska Aleksandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Węgiełek Nina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Więch Wiktoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wilusz Damian niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Wiszowaty Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wiśniewska Martyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Witkowska Agnieszka niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Witkowska Nina zakwalifikowany
Włodarska Aleksandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wolak Cristina Halina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wolny Stanisław niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Wójcik Oliwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wrotek Oliwier Krystian niezakwalifikowany
Wróblewska Maria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wrzosek Wojciech niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
ZAJĄC JAN niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 9 preferencji)
Zakrzewski Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Zalewska Wiktoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Załuska Gromosław Örs niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Zaręba Aleksandra niezakwalifikowany
Zaręba Bartłomiej niezakwalifikowany
Zaręba Karolina niezakwalifikowany
Zaręba Łukasz niezakwalifikowany
Zaręba Szymon niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Zięcina Emilia Katarzyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Ziętara Patrycja niezakwalifikowany
Ziółkowski Filip niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 6 preferencji)
Ziółkowski Patryk niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Zygadło Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Zygadło Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Żańczak Paulina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Żogała Kacper niezakwalifikowany
Żukowski Jacek niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 8 preferencji)
Żukowski Maciej Michał niezakwalifikowany



OddziałNajniższa liczba punktów
(1AP) [O] ang-geogr-mat (ang-niem,ros) 134.2
 

Technikum Nr 2 im. Emilii Plater

NazwiskoImięDecyzja
Ajdukiewicz Wiktoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 8 preferencji)
Alcan Samet niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Amerlik Justyna zakwalifikowany
Ammel Igor niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Andziak Maja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Apiecionek Alicja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 6 preferencji)
Arkutowski Patryk zakwalifikowany
Atliński Dominik niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Augustynowicz Krzysztof niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Bajor Michelle zakwalifikowany
Baltaci Maciej niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 6 preferencji)
Baranowska Aleksandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Batorowska Aleksandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Bawolik Mateusz Cyprian niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Bereza Gabriel zakwalifikowany
Białachowska Patrycja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Białczak Hanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Bieleń Piotr niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Bilska Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Biniaszewska Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Bińkowski Mateusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 12 preferencji)
Błaszczyk Adriana niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Błażejczyk Ivo zakwalifikowany
Bochniak Bartłomiej niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Bociarska Wiktoria niezakwalifikowany
Bogumił Mateusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Borowski Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Brylska Joanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Brzezińska Agata niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Bugalska Wioletta niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Burzyński Paweł niezakwalifikowany
Caliskan Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Charążka Filip zakwalifikowany
Chepyha Serhii niezakwalifikowany
Cherkashenko Vladyslava zakwalifikowany
Chłopecka Weronika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Chodkiewicz Stanisław niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Choiński Damian niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Chojęta Wiktoria zakwalifikowany
Chromińska Sara niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Cichecka Martyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Cieślak Filip niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 6 preferencji)
Cyngot Samanta niezakwalifikowany
Czarnecki Dawid niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 7 preferencji)
Czech Ada niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Czechowicz Kamil zakwalifikowany
Dąbrowska Milena niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Dąbrowska Wiktoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Dec Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Deleżuk Jakub niezakwalifikowany
Diller Patrycja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Dobień Tymoteusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 10 preferencji)
Dobosz Wiktoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Dobrowolski Wojciech niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Drela Monika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 8 preferencji)
Dudzińska Barbara niezakwalifikowany
Dudziński Wiktor niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Durajczyk Kamil niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Dusza Amanda niezakwalifikowany
Dynakowski Kamil niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Dynysiuk Amelia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Dytmar Oliwia Maria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Dyvoniak Maksym niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Dzidecki Aleksander Antoni niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 10 preferencji)
Dzierżawska Weronika zakwalifikowany
Dziewguć Benjamin niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 7 preferencji)
Dzięcioł Martyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Frąc Adam niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 12 preferencji)
Gadecka Iga niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Gałka Konrad niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Gałkowska Kasia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Gawrylak Szymon niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 11 preferencji)
Giermuda Kamil niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Glinka Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
GŁOWACKI MICHAŁ niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Gmurzyński Paweł zakwalifikowany
Gorajek Oliwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Gorzkowski Michał niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Gowin Julia niezakwalifikowany
Górecki Jan niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Gryczan Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Grzegorzek Oliwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Grzesiak Tomasz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Haletskyy Ustym niezakwalifikowany
Ibragimova Mirra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Iwanicki Krzysztof Karol niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
JAGODZIŃSKA ZUZANNA niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Jakubiuk Karolina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Jakubowski Jan niezakwalifikowany
Janoski Franciszek niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Jaroszyński Tomasz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Jasińska Oliwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Jaworska Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Jopek Oliwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kacynel Sebastian niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Kaczor Laura niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kalbarczyk Dawid niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Kamiński Patryk niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Kanabus Angelika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Karnecki Dawid niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kaszyńska Karolina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kęciek Julia niezakwalifikowany
Kijak Julia zakwalifikowany
Kirylak Michał zakwalifikowany
Klimczak Klaudia niezakwalifikowany
Kluczyk Dominik niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kłosowicz Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Kolasa Nadia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Koluch Wiktoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Komosa Kamil niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Konicki Michał niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Kopyra Radosław zakwalifikowany
Kornacka Maja niezakwalifikowany
Kowalczyk Ania Daria niezakwalifikowany
Kowalczyk Szymon zakwalifikowany
Kowalska Ramona niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kozłowska Aleksandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kozłowska Julia niezakwalifikowany
Kółko Gabriela niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Krasuski Bartłomiej niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 7 preferencji)
Krawiec Franciszek zakwalifikowany
Krotoszyńska Dominika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Król Czarek niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Królak Jakub zakwalifikowany
Kruszewski Jan niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Krzesińska Maja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Krzysztofek Patrycja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Kubicka Aleksandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Kucharski Dominik niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 6 preferencji)
Kuchnio Kamil niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 7 preferencji)
Kuczkowski Dawid niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kudlicki Bruno niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 6 preferencji)
Kudła Nina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kujawa Martyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Kulik Agata niezakwalifikowany
Kurek Gabriela niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Kuzmich Yahor zakwalifikowany
Kwaśnik Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Lamentowicz Tomasz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Leier Joanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Lek Piotr niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 12 preferencji)
Lińczak Patrycja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
LIS HUBERT niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Łaszczyk Paulina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Maciejczyk Maja niezakwalifikowany
Maciejewski Adam niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Maćkowiak Bartosz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Majewska Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Majewska Zuzanna zakwalifikowany
Makowska Joanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Maksymiuk Mateusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Marciniak Mieszko niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Marcysiak Magdalena niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Marczak Daria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Marecka Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Masiak Mikołaj niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Masiak Weronika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Matejek Kornelia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Matulka Dominika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Matulka Julia zakwalifikowany
Matulka Karolina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Matulka Maksym niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Matulka Oliwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Mazepa Marcel niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 6 preferencji)
Michalczewska Anna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Michniewicz Kacper niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Mielak Emilia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Modrzejewska Paulina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Morawski Stanisław niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Należyta Wiktoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Należyty Paweł zakwalifikowany
Neska Mateusz niezakwalifikowany
Ngo Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 8 preferencji)
NIEDZIAŁEK JAKUB HUBERT niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Nocuń Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Nowak Izabela niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Nowak Kacper niezakwalifikowany
Nowak Robert zakwalifikowany
Nurkowska Hanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Olton Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Osiński Borys niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Osiński Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Osowska Ewelina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Oszczędłowicz Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Pakuła Marta Maria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Paryska Stanisław niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
PATEREK HANNA niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Pawłowska Aleksandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 8 preferencji)
Petrykowska Weronika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Petrykowski Dawid niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Pieczyrak Wiktoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Pieniak Kinga niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Pieniążkiewicz Bartosz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 6 preferencji)
Pietrusińska Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
PIETRZAK WIKTORIA niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Pietrzykowski Antoni niezakwalifikowany
Piliszek Kinga niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Piotrkowicz Dominika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 8 preferencji)
Piotrowska Karolina niezakwalifikowany
Piórkowski Hubert niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Podgórska Kornelia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Poncyliusz Zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Prejs-Rosa Eryk niezakwalifikowany
Próchnicki Albert niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Przepiórka Angelika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Przybylska Weronika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Pułkownik Damian zakwalifikowany
Puto Sebastian niezakwalifikowany
Radziwiłowicz Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Rębiś Kacper niezakwalifikowany
Rosłaniec Joanna niezakwalifikowany
Rushenko Polina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Rutkowska Karolina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
RYBARCZYK AMELIA niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Sahan Uliana niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Sambor Igor niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Samoraj Maja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Samoraj Oliwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Sarnecki Bartłomiej niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Sekuła Klaudia Wiktoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Serafyn Mikołaj niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Sereja Norbert niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Serowik Anna Katarzyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 8 preferencji)
Siatecka Maja niezakwalifikowany
Siedlecka Natalia niezakwalifikowany
Sieradzki Wiktor niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Sikora Patrycja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Singh Anna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Skoczylas Aleksandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Skomorowski Mikołaj zakwalifikowany
Skonecka Patrycja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Skonieczek Maciek niezakwalifikowany
Skorupa Mikołaj niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Skrzekowski Kacper niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 6 preferencji)
Słupek Michał niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Sobczyk Maciej niezakwalifikowany
Sobiecka Wiktoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Sobiesiak Wiktoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Sochańska Wiktoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 6 preferencji)
Sotek Wiktoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 6 preferencji)
Spychalski Franciszek niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Stala Klaudia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Starzyńska Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 7 preferencji)
Stasiak Magdalena niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Statkowski Juliusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Stegiński Wojciech niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Stelmasiak Kinga niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Stelmasiński Szymon niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Stępień Maciej niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Stępień Michał niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 10 preferencji)
Stolarczyk Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Stolecki Piotr niezakwalifikowany
Suchecka Gabriela niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Sujecka Marta zakwalifikowany
Sulej Paulina niezakwalifikowany
Suski Jakub Mateusz niezakwalifikowany
Szaniawski Szymon niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 6 preferencji)
Szczepanek Kacper niezakwalifikowany
SZCZYGIELSKA JAGODA niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Szkotak Olivia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Szmalec Laura niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Szmuc Emilia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
SZURGOT ALEKSANDER niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 10 preferencji)
Szybalska Patrycja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Szych Patryk niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Szymanowicz Katarzyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Szywała Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Śliwka Nikola niezakwalifikowany
Śmietanowska Oliwia niezakwalifikowany
Świetlik Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 6 preferencji)
Tarnogórska Patrycja niezakwalifikowany
Tartas Filip niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Tober Dominik niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 7 preferencji)
Trzcińska Zofia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Tywonek Wiktoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wach Filip zakwalifikowany
Walicka Nikola niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wastkowska Aleksandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wierzbiński Michał niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wiśniakowska Dominika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Witkowska Agnieszka niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
WOJCIECHOWSKI Eryk niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wojtachnio-Łopat Martin zakwalifikowany
Wojtyniak Michał niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wróblewska Maria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wrzosek Wojciech niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Wyporski Bartłomiej niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Wyszomierski Mikołaj niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 7 preferencji)
Yarema Fedir niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Zając Gabriela zakwalifikowany
Zalewska Wiktoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Zaręba Szymon niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
ZAWISZA MIKOŁAJ niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 6 preferencji)
Zieliński Oliwier niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Zięcina Emilia Katarzyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Ziętara Patrycja niezakwalifikowany
Zimnik Aleksander niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Zubchuk Emil niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Zuchniak Kinga zakwalifikowany
Zyśk Oskar niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Żuchowski Aleksander niezakwalifikowany
Żyła Kinga niezakwalifikowany



OddziałNajniższa liczba punktów
(1C1P) [O] Technik hotelarstwa (ang-hisz,ros) 103.5
(1C2P) [O] Technik organizacji turystyki (ang-hisz,ros) 107.55
   
© Zespół Szkół Nr 2 im. Emilii Plater, Robert Smoliński