*** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! ***

WGS  

   

Dla obsługi  

   

Licznik odwiedzin  

4466810
Dziś
Wczoraj
Tydzień
Miesiąc
W sumie
158
998
7024
28799
4466810

Twój adres IP to: 3.237.29.69
So 2023-01-28 04:16:35
   
godlo_polski1.png
   

Nauczyciele

Szczegóły

Imię i nazwiskoNauczane przedmiotyZdjęcie
Dyrektor szkoły
Małgorzata Mardas

język polski 

język rosyjski

warsztaty teatralne
Wicedyrektor szkoły
Marta Łukasiewicz
 pedagog szkolny    
     
Kierownik szkolenia praktycznego
Anna Zasowska
przedmioty zawodowe     
 Bartos Karina  psycholog
Baszkiewicz Natalia  plastyka
Bętkowska Beata przedmioty zawodowe
Czerska Marta

matematyka, 

przedsiębiorczość

Dudek Rafał religia
Dworak Elwira chemia
Jakóbczak Edyta

przedmioty zawodowe

Jeżewska Joanna  język angielski  
Karczewska Irena język angielski
Kępa Maja język angielski
Kłobuchowska Agnieszka biblioteka
Krupa Bartłomiej

historia 

wiedza o społeczeństwie

Kucharska-Paczko Agata geografia
Grażyna Leszka przedmioty zawodowe    
Lewińska Iwona informatyka
Ławecka Ewelina język rosyjski
Mikowska Agata biblioteka
Mikowski Tadeusz

przedmioty zawodowe

fizyka

Mikucki Marek język angielski
Milczanowska Agnieszka język polski
Mollov Teohar wychowanie fizyczne
Napieraj Urszula

język polski

edukacja dla bezpieczeństwa

Natorski Jacek geografia
Paszkowski Robert

historia

wychowanie fizyczne

Płoski Paweł przedmioty zawodowe
Puławska Barbara geografia
Rzępała Marieta wychowanie fizyczne
Samsel Elżbieta

język polski

wiedza o kulturze

Skaryszewska Bożena religia
Skorupka Elżbieta język angielski
Skórnicka Renata język niemiecki
Sławińska Magdalena

matematyka

matematyka log.

Sobczak Paula wychowanie fizyczne
Strękowska Małgorzata

język polski

warsztaty teatralne

Stygar-Grzyb Matylda wychowanie fizyczne
Szewczyk Robert wychowanie fizyczne
Szuba Sylwia język angielski
Szydłowska Anna biologia
Szydłowski Andrzej przedsiębiorczość
Szymczak Katarzyna
historia
Urbańska-Ryszkiewicz Aleksandra język angielski 
Tokarewicz-Krok Aneta język niemiecki
Walczak Agnieszka język polski
Wlazło Agnieszka język angielski
Zdyb-Kasprzak Elżbieta  przedmioty zawodowe 
Żogała Elżbieta matematyka

Żurawska Joanna

przedmioty zawodowe

Pracownicy administracji

Koczyk Grzegorz

główny księgowy

Macierzyńska Dorota

kierownik gospodarczy 
kadry
rada rodziców

Kaczorek Anna

sekretarz szkoły

Małgorzata Szymańska-Siwiec

sekretariat

Robert Smoliński

 informatyk

 

 

 

 

 

   
© Zespół Szkół Nr 2 im. Emilii Plater, Robert Smoliński