*** UWAGA*** Harmonogram egzaminów poprawkowych znajduje się w zakładce "Dla uczniów" *** UWAGA ***

Twój adres IP to: 54.198.126.110
Wt 2018-08-21 07:47:15

Witamy Wszystkich

Od września 2012 macie nowy wystrój, nowego gospodarza (czyli nas Puszcza oczko ) oraz nowe menu bufetu szkolnego!!!

Brakuje nam tylko nazwy naszego - Waszego bufetu. Prosimy o propozycje, można je składać bezpośrednio u nas. Dla NAJLEPSZEJ propozycji NAGRODA !!!

Co można "znaleźć" w bufecie?!

Szeroki wybór przekąsek dla osób które chcą się zdrowo odżywiać.

Są sałatki świeżo robione na miejscu, kanapki z pieczywem razowym lub z ziarnami, zupy, owoce (jabłka, banany), jogurty, ciastka owsiane, woda, Coca-Cola i Pepsi bez cukru.

Dla tych co myślą o mniej zdrowym żywieniu Puszcza oczko, mamy duży wybór słodyczy, napoi gazowanych, drożdżówek, ciast domowych, gum do żucia.

W naszym menu znajduje się również szeroki asortyment dań ciepłych, zup, pierogów jak również fast-food (zapiekanka, hot-dog, hamburger)

ZAPRASZAMY do lektury MENU

Zgłaszajcie, prosimy swoje propozycje asortymentu (dotyczy słodyczy, ale też sałatek, zup, obiadów). Chętnie w miarę naszych możliwości zrealizujemy Wasze pomysły.

Zachęcamy Was do częstego spożywania owoców i warzyw.

Staramy się, aby oferowana żywność była świeża i zawierała naturalne składniki (bez konserwantów).

Uwzględniamy w ofercie żywieniowej potrzeby dietetyczne i smakowe naszych Klientów.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!