*** UWAGA*** W zakładce "DLA UCZNIÓW" zostały zamieszczone zestawy podręczników dla wszystkich klas naszej szkoły z podziałem na klasy. *** UWAGA*** *** UWAGA*** Aby uniknąć pomyłki przy zakupie, prosimy zwracać szczególną uwagę na to, czy podręcznik jest przeznaczony do szkoły ponadgimnazjalnej, czy też ponadpodstawowej*** UWAGA ***

Twój adres IP to: 3.226.251.205
So 2019-08-17 07:47:08

Podsumowanie roku 2017/2018

Szanowni Państwo.

Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy zaangażowali się w pracę w i dla Rady Rodziców w minionym roku szkolnym.

Dzięki Waszemu wsparciu finansowego, pomocy, pomysłom i współpracy nasze dzieci będą miały bardziej sprzyjające warunki do edukacji szkolnej oraz z przyjemnością będą przebywały w jej środowisku.

Rada Rodziców chciałaby działać tak szybko jak to będzie możliwe i z optymalną skutecznością.

W zeszłym roku szkolnym został zorganizowany kiermasz Wielkanocny, współorganizowaliśmy imprezy okolicznościowe oraz dofinansowaliśmy uczestnictwo w szkolnych wycieczkach kilkorga uczennic i uczniów.

Ufundowaliśmy również nagrody dla tych , którzy wyróżniali się aktywnością , w wynikach szkolnych i zachowaniu.

Lobbowaliśmy w UG na rzecz wybudowania chodnika wzdłuż Alei Brzóz.

Bez Państwa wsparcia byłoby to niemożliwe.

W rozpoczynającym się roku szkolnym chcielibyśmy kontynuować to co wydarzyło się dotychczas jak również zorganizować kiermasz Bożonarodzeniowy, zorganizować kilka spotkań z ciekawymi ludźmi, edukować uczniów jak unikać problemów i zagrożeń oraz jak dbać o zdrowie i bezpieczeństwo.

Zapraszamy Państwa do udziału w zebraniach Rady rodziców oraz współpracy.

Czekamy na Wasze pomysły, sugestie, prośby i oczekiwania.

Z poważaniem,