pla052020

Śr 2020-02-19 12:06:05

Podsumowanie roku 2018/2019

Szanowni Rodzice !

W imieniu Rady Rodziców Szkoły  pragniemy podziękować wszystkim tym, którzy dokonują wpłat na fundusz Rady Rodziców.

Cieszy nas Państwa mobilizacja i zaangażowanie we wspólne działania na rzecz szkoły. Pragniemy poinformować, że zebrane pieniądze przeznaczane są zgodnie z Regulaminem działania Rady Rodziców m. in. na: dofinansowanie konkursów, zawodów i imprez o charakterze ogólnoszkolnym, finansowanie kosztów wyjazdów uczniów reprezentujących szkołę na zawodach, konkursach poza terenem szkoły, nagrody rzeczowe i pieniężne dla uczniów. Rada nie pozostaje obojętna na trudności finansowe występujące w rodzinach naszych uczniów i dlatego wspiera finansowo dzieci  z  rodzin  ubogich.

Nie zapominamy też o drobnych przyjemnościach i  dlatego co roku organizujemy Wigilię, w której uczestniczą wszyscy uczniowie, finansujemy uroczystości okolicznościowe takie jak Dzień Nauczyciela oraz zakończenie roku szkolnego.

Bardzo gorąco zachęcamy Państwa do wspierania działalności Rady Rodziców w bieżącym roku szkolnym, abyśmy wszyscy czuli się odpowiedzialni i dumni ze Szkoły, w której uczą się nasze dzieci.

Rada Rodziców serdecznie dziękuje wszystkim, którzy wspierając działania Rady przyczynili się do poprawienia  komfortu młodzieży podczas  ich pobytu  w  szkole i zaprasza wszystkich Państwa do aktywnej współpracy z Radą Rodziców w bieżącym roku szkolnym.

W rozpoczynającym się roku szkolnym chcielibyśmy kontynuować to co wydarzyło się dotychczas jak również zorganizować kiermasz Bożonarodzeniowy, zorganizować kilka spotkań z ciekawymi ludźmi, edukować uczniów jak unikać problemów i zagrożeń oraz jak dbać o zdrowie i bezpieczeństwo.

Zapraszamy Państwa do udziału w zebraniach Rady rodziców oraz współpracy.

Czekamy na Wasze pomysły, sugestie, prośby i oczekiwania.

Z poważaniem,