*** UWAGA*** W związku z przebudową szkoły nie można będzie dodzwonić się do szkoły. Prosimy o kontakt za pomocą poczty e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. *** UWAGA***

plater082020

Twój adres IP to: 18.232.38.214
N 2020-06-07 04:48:28

PROJEKT UNIJNY

Pragnę podzielić się z wszystkimi moimi ostatnimi doświadczeniami jakie zdobyłam podczas wakacji uczestnicząc w kursie metodyczno-kulturowym w Brighton (Anglia).

Kurs organizowany był dzięki projektowi unijnemu Comenius, który skierowany jest do nauczycieli języków obcych, pragnących doskonalić swój warsztat pracy, a także rozwijać swoje umiejetności językowe.

W programie szkolenia istnieje możliwość nie tylko praktycznego poznania nowych metod i technik w nauczaniu języka obcego, ale także wykorzystanie najnowszych urządzeń technicznych tj: tablice interaktywne, programy multimedialne oraz inne ciekawe materiały typu karty dydaktyczne czy Cuisenaire rods.

Udział w kursie za granicą dodatkowo stwarza możliwość poznania nowych miejsc, poszerza horyzonty kulurowo - geograficzne, a także służy wymianie wiedzy i doświadczeń z nauczycielami z innych państw Europy. Dodatkowym atutem jest możliwość swobodnego posługiwania się językiem angielskim.

Z przyjemnością polecam zapoznanie się z aktualną ofertą Narodowej Agencji, która sprawuje pieczę nad Programami Unijnymi w różnych dziedzinach, a w szczególności programu skierowanego do kadry nauczycielskiej pt; „ Mobilność szkolnej kadry edukacyjnej. Uczenie się przez całe życie.”

Zainteresowanym polecam stronę www.comenius.org.pl

Elżbieta Skorupka