*** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! *** *** Слава Україні! *** *** Slava Ukraini! ***

WGS

4207037
4207037

Twój adres IP to: 44.200.40.195
N 2022-06-26 10:13:32

PROJEKT UNIJNY

Pragnę podzielić się z wszystkimi moimi ostatnimi doświadczeniami jakie zdobyłam podczas wakacji uczestnicząc w kursie metodyczno-kulturowym w Brighton (Anglia).

Kurs organizowany był dzięki projektowi unijnemu Comenius, który skierowany jest do nauczycieli języków obcych, pragnących doskonalić swój warsztat pracy, a także rozwijać swoje umiejetności językowe.

W programie szkolenia istnieje możliwość nie tylko praktycznego poznania nowych metod i technik w nauczaniu języka obcego, ale także wykorzystanie najnowszych urządzeń technicznych tj: tablice interaktywne, programy multimedialne oraz inne ciekawe materiały typu karty dydaktyczne czy Cuisenaire rods.

Udział w kursie za granicą dodatkowo stwarza możliwość poznania nowych miejsc, poszerza horyzonty kulurowo - geograficzne, a także służy wymianie wiedzy i doświadczeń z nauczycielami z innych państw Europy. Dodatkowym atutem jest możliwość swobodnego posługiwania się językiem angielskim.

Z przyjemnością polecam zapoznanie się z aktualną ofertą Narodowej Agencji, która sprawuje pieczę nad Programami Unijnymi w różnych dziedzinach, a w szczególności programu skierowanego do kadry nauczycielskiej pt; „ Mobilność szkolnej kadry edukacyjnej. Uczenie się przez całe życie.”

Zainteresowanym polecam stronę www.comenius.org.pl

Elżbieta Skorupka