Aktualne wydanie PlaterNówki  

   

Archiwum  

   

BUFET  

   

Dla obsługi  

   

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

   

Licznik odwiedzin  

2631052
Dziś
Wczoraj
Tydzień
Miesiąc
W sumie
255
621
255
13343
2631052

Twój adres IP to: 54.82.10.219
N 2018-12-16 07:44:17
   
   

   

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2019/2020  

   
godlo_polski1.png
   

Zajęcia dodatkowe 2018/2019

Szczegóły

Harmonogram zajęć dodatkowych

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

godzina

nauczyciel

rodzaj zajęć

nauczyciel

rodzaj zajęć

nauczyciel

rodzaj zajęć

nauczyciel

rodzaj zajęć

nauczyciel

rodzaj zajęć

800-845

Ewa Gronek

przygotowanie do matury 4C

Kazimierz Dobosz

konsultacje

sala 21

   

Sylwia Szuba

konsultacje dla maturzystów

sala 2

Agnieszka Wlazło

konsultacje dla maturzystów

sala 22

   

Grażyna Leszka

przygotowanie do egzaminu zawodowego

Grażyna Leszka

przygotowanie do egzaminu zawodowego

       

945-1030

Anna Zasowska

doradztwo zawodowe

               

1325-1410

       

Elżbieta Samsel

konsultacje 3A

sala 11

   

Elżbieta Samsel

koło artystyczne

sala 11

       

Edyta Jakóbczak

konsultacje

sala 2

   

Dorota Bobrowicz

koło artystyczne

sala 25

               

Bartłomiej Krupa

koło szachowe

sala 23

1420-1505

Elżbieta Żogała

koło matematyczne

sala 9

Ewa Jakubowska

konsultacje

sala 9

Barbara Puławska

konsultacje dla maturzystów co drugi tydzień

sala14

Teresa Żukrowska

konsultacje co drugi tydzień

sala 21

Dorota Bobrowicz

koło artystyczne

sala 25

   

Bogusława Kornaszewska-Ziółek

konsultacje

sala 8

Renata Skórnicka

konsultacje sala 27

   

Bartłomiej Krupa

konsultacje

sala 23

   

Elżbieta Skorupka

konsultacje 3A sala 7

Elżbieta Zdyb-Kasprzak

konsultacje sala 10

   

Aneta Tokarzewicz-Krok

przygotow. do matury co drugi tydzień sala 6

   

Małgorzata Strękowska

konsultacje

sala 26

           

1510-1555

Teohar Mollov

SKS

   

Beata Bętkowska

konsultacje

sala 1

Robert Szewczyk

piłka nożna

   

Justyna Rejter

konsultacje dla maturzystów

sala 6

       

Marieta Rzępała

co 2 tyg.

piłka siatkowa

   

Bogusława Kornaszewska-Ziółek

koło chemiczne

sala 8

               

1555-1635

Bogusława Kornaszewska-Ziółek

koło chemiczne

sala 8

               
   
© Zespół Szkół Nr 2 im. Emilii Plater, Robert Smoliński