WGS  

   

Dla obsługi  

   

Licznik odwiedzin  

4916326
Dziś
Wczoraj
Tydzień
Miesiąc
W sumie
207
1474
5738
22588
4916326

Twój adres IP to: 34.236.134.129
Cz 2024-02-22 05:27:43
   
godlo_polski1.png
   

Comenius

Szczegóły

PROJEKT UNIJNY

      Pragnę podzielić się z wszystkimi moimi ostatnimi doświadczeniami jakie zdobyłam podczas wakacji uczestnicząc w kursie metodyczno-kulturowym w Brighton (Anglia).

      Kurs organizowany był dzięki projektowi unijnemu Comenius, który skierowany jest do nauczycieli języków obcych, pragnących doskonalić swój warsztat pracy, a także rozwijać swoje umiejetności językowe.

    W programie szkolenia istnieje możliwość nie tylko praktycznego poznania nowych metod i technik w nauczaniu języka obcego, ale także wykorzystanie najnowszych urządzeń technicznych tj: tablice interaktywne, programy multimedialne oraz inne ciekawe materiały typu karty dydaktyczne czy Cuisenaire rods.

      Udział w kursie za granicą dodatkowo stwarza możliwość poznania nowych miejsc, poszerza horyzonty kulurowo - geograficzne, a także służy wymianie wiedzy i doświadczeń z nauczycielami z innych państw Europy. Dodatkowym atutem jest możliwość swobodnego posługiwania się językiem angielskim.

      Z przyjemnością polecam zapoznanie się z aktualną ofertą Narodowej Agencji, która sprawuje pieczę nad Programami Unijnymi w różnych dziedzinach, a w szczególności programu skierowanego do kadry nauczycielskiej pt; „ Mobilność szkolnej kadry edukacyjnej. Uczenie się przez całe życie.”

Zainteresowanym polecam stronę www.comenius.org.pl

Elżbieta Skorupka
nauczyciel języka angielskiego
w Zespole Szkół Nr 2 w Piasecznie

   
© Zespół Szkół Nr 2 im. Emilii Plater, Robert Smoliński