• Współpraca z SGGW

• 11 marca nasza szkoła podpisała porozumienie o współpracy z Wydziałem Ekonomicznym  Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. W spotkaniu uczestniczyli dr hab. Marcin Ratajczak - dziekan wydziału, dr inż. Agnieszka Tul - Krzyszczuk, dyrektor Małgorzata Mardas oraz wicedyrektor Anna Zasowska. W ramach współpracy, zainicjowanej przez Panią Zasowską, nasi uczniowie i nauczyciele będą - między innymi - mieli możliwość uczestniczenia w warsztatach, seminariach, kursach i innych projektach realizowanych przez SGGW. Składamy ogromne podziękowania  za  otwartość i liczymy na owocną współpracę.

• W sercu mądrości

• W marcu 2024 roku w naszej szkolnej bibliotece prezentujemy bardzo ciekawą wystawę zatytułowaną „W sercu mądrości”, której użyczyła nam Biblioteka Publiczna w Piasecznie. Wystawa prezentuje najpiękniejsze wnętrza biblioteczne świata, zabytkowe i nowoczesne, a niektóre z nich wyglądają jak prawdziwe galerie sztuki. Koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii z pięknymi bibliotekami. Zobaczyć można m.in. Bibliotekę Narodową Francji w Paryżu, Bibliotekę im. George’a Peabody’ego w Baltimore czy Bibliotekę Główną w Stuttgarcie.
            Zapraszamy do szkolnej biblioteki.